O nás

 

Prodejte nám svůj šrot nebo papír, protože:

  • peníze vám pošleme ten samý den, kdy odpad vykoupíme. Podívejte se na podrobnosti, jak platíme.

 

  • výkupem, tříděním a zpracováním šrotu a papíru se zabýváme už od roku 1991. Nabízíme komplexní služby: výkup a likvidaci odpadu, zpětný odběr, odvoz odpadu od zákazníka, demontáž hal, výrobních linek, strojů a dalších zařízení, která před svou likvidací vyžadují speciální úpravu.

 

  • záleží nám na tom, abyste se u nás cítili co nejlépe, a abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům.

 

  • vlastníme moderní vybavení, např. spektometr, který určí přesné složení dané slitiny, digitální autováhu s nosností 50 tun, hydraulické lisy pro zhutnění materiálu, bagry a vysokozdvižné vozíky pro snadnou vykládku velkých předmětů nebo palet.

 

Služby

  • VÝKUP KOVŮ

Šrot vykupujeme od občanů i firem, mezi naše zákazníky patří strojírenské a stavební společnosti, autoservisy, statky a další. V případě zájmu si pro šrot přijedeme až k vám (viz níže).

Vykupujeme měď, hliník, olovo, zinek, nerez, ocellitinu, mangan, nikl, bronz, mosaz, slinuté karbidy a veškeré špony těchto kovů. Postaráme se také o automotory, olověné akumulátory, chladiče, kabely a lana.

Upravený odpad dodáváme pro další zpracování do hutí a sléváren, kterým nabízíme pravidelné dodávky velkých objemů šrotu v požadované jakosti a čistotě.

 

  • VÝKUP PAPÍRU

Papír vykupujeme od občanů i kanceláří, obchodů, škol, školek a dalších subjektů.Pro odpad si v případě zájmu přijedemeaž k vám (viz níže).

Vykupujeme veškerý papír, noviny, časopisy, knihy, kartony a lepenky. Jsme schopní zlikvidovat rovněž celé šanony a jiné obtížně recyklovatelné papírové sestavy.

 

  • ZPĚTNÝ ODBĚR

Postaráme se o elektromotory a dále o veškeré elektrospotřebiče a elektrozařízení, které vaše domácnost už nepotřebuje. Převezmeme vaši starou televizi, lednici, pračku, vysavač, žehličku, mobil, počítač, vrtačku a mnoho dalšího. V případě zájmu si pro odpad přijedeme až k vám (viz níže).

 

  • ODVOZ ODPADU OD ZÁKAZNÍKA

Kov, papír i elektro odvážíme z domácností i firem. Nakládku samozřejmě zajistíme. Máme valníkové i kontejnerové nákladní vozy a také velké nákladní vozy s hydraulickou rukou s nosností do 1,5 tuny, takže ani rozměrnější odpad není problém. Časově se vám vždy rádi přizpůsobíme. Pro podrobnosti nás prosím kontaktujte.

Cena přepravy: 10-25 Kč/km. Počítají se obě cesty a cena za kilometr vychází z velikosti a schopností zapůjčeného vozu.

 

  • DEMONTÁŽ VÝROBNÍCH HAL A STROJŮ

Rozebíráme výrobní haly, výrobní linky a stroje všech typů, např. pásové dopravníky, lisy, pece, soustruhy, frézy, kompresory. Dále demontujeme zemědělské stroje, sila, vrata, okna, kotelny, potrubí, vzduchotechniku, vodojemy, plynojemy, nádrže, mostní konstrukce, svodidla, kolejnice aj.

Demontáž a rozpalování materiálu probíhá buď přímo u vás, nebo na naší provozovně. Záleží na možnostech nakládky nebo na prostředí, ve kterém má pálení probíhat. Odvoz kovového odpadu samozřejmě zajistíme. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

 

galerie...