Služby

next icon

Suda je tu pro Vás

  • Peníze vám pošleme ten samý den, kdy odpad vykoupíme. Podívejte se na podrobnosti, jak platíme.
  • výkupem, tříděním a zpracováním šrotu a papíru se zabýváme už od roku 1991. Nabízíme komplexní služby: výkup a likvidaci odpadu, zpětný odběr, odvoz odpadu od zákazníka, demontáž hal, výrobních linek, strojů a dalších zařízení, která před svou likvidací vyžadují speciální úpravu.
  • záleží nám na tom, abyste se u nás cítili co nejlépe a abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům.
  • vlastníme moderní vybavení, např. spektometr, který určí přesné složení dané slitiny, digitální autováhu s nosností 50 tun, hydraulické lisy pro zhutnění materiálu, bagry a vysokozdvižné vozíky pro snadnou vykládku velkých předmětů nebo palet.

 

Výkup kovů

Výkup kovů

Šrot vykupujeme od občanů i firem, mezi naše zákazníky patří strojírenské a stavební společnosti, autoservisy, statky a další. V případě zájmu si pro šrot přijedeme až k vám (viz níže).

Vykupujeme měď, hliník, olovo, zinek, nerez, ocel, litinu, mangan, nikl, bronz, mosaz, slinuté karbidy a veškeré špony těchto kovů. Postaráme se také o automotory, olověné akumulátory, chladiče, kabely a lana.

Upravený odpad dodáváme pro další zpracování do hutí a sléváren, kterým nabízíme pravidelné dodávky velkých objemů šrotu v požadované jakosti a čistotě.

Provozovny: Křimice 556, Nýřany

více informací o výkupu šrotu >
více informací o výkupu kovů >


 

 Výkup papíru

Výkup papíru

S rostoucím zájmem o ekologickou likvidaci papíru jsme se rozhodli rozšířit náš sortiment právě o tento produkt. Papír vykupujeme ve dvou cenových relacích (viz ceník). Levnější lepenka by měla být složená tak, aby zabírala minimální prostor. Časopisy, noviny atd. je nejlepší nechávat volně a nijak nesvazovat. Po Vašem přijezdu se o vše postaráme. Papír zvážíme a umístíme do správného kontejneru.

Papír vykupujeme od občanů i kanceláří, obchodů, škol, školek a dalších subjektů. Pro odpad si v případě zájmu přijedeme až k vám (viz níže).

Vykupujeme veškerý papír, noviny, časopisy, knihy, kartony a lepenky.

U lepenky a kartonu jsme nuceni účtovat poplatek 2,00 Kč za každý dovezený kilogram.

Provozovny: Křimice 556, Nýřany

více informací o výkupu papíru >


 

Zpětný odběr

Zpětný odběr

V rámci zpětného odběru převezmeme Vaše veškeré domací spotřebiče, baterie a světelné zdroje. Až k nám tedy příště povezete kovový a papírový odpad, neváhejte vyhodit i staré a nepotřebné domácí spotřebiče. Postaráme se o jejich ekologickou likvidaci.

Provozovny: Křimice 556, Nýřany

více informací o zpětném odběru elektroodpadu >
více o ekologické likvidaci autobaterií >


 

Odvoz odpadu

Odvoz odpadu od zákazníka

Kovy odvážíme z domácností i firem. Nakládku samozřejmě zajistíme. Máme valníkové i kontejnerové nákladní vozy a také velké nákladní vozy s hydraulickou rukou s nosností do 1,5 tuny, takže ani rozměrnější odpad není problém. Časově se vám vždy rádi přizpůsobíme. Pro podrobnosti nás prosím kontaktujte.

Cena přepravy: 15-40 Kč/km. Počítají se obě cesty a cena za kilometr vychází z velikosti a schopností zapůjčeného vozu.


 

Demontáž

Demontáž výrobních hal a strojů

Rozebíráme výrobní haly, výrobní linky a stroje všech typů, např. pásové dopravníky, lisy, pece, soustruhy, frézy, kompresory. Dále demontujeme zemědělské stroje, sila, vrata, okna, kotelny, potrubí, vzduchotechniku, vodojemy, plynojemy, nádrže, mostní konstrukce, svodidla, kolejnice aj.

Demontáž a rozpalování materiálu probíhá buď přímo u vás, nebo na naší provozovně. Záleží na možnostech nakládky nebo na prostředí, ve kterém má pálení probíhat. Odvoz kovového odpadu samozřejmě zajistíme. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.


 

Prodej plynu

Prodej plynu

Provozovna Nýřany prodává PB lahve o hmotnosti 2 a 10 kg. Prodej probíhá stejně jako u čerpacích stanic a jiných prodejců. Vy vrátíte prázdnou lahev a my Vám prodáme plyn v lahvi o stejném objemu. Aktuální ceny najdete v našem ceníku.

Provozovny: Křimice 556, Nýřany


 

Výkup kotlů

Výkup kotlů

Při výkupu kotlů vydáváme potvrzení o ekologické likvidaci starého kotle. Pokud chcete žádat o dotaci na výměnu kotle, je nutné vyplnit hlavičku formuláře "Potvrzení o likvidaci stávajícího kotle".

Formulář ke stažení

Podmínky pro získání dotace k nalezení zde

Provozovny: Křimice 556, Nýřany


 

Platba

Jak platíme

Dle nového zákona č. 185/2001 Sb. přešel KOVOŠROT SUDA od 1. 10. 2015 na bezhotovostní platbu převodem na účet a poštovní složenkou typu B.

1. BANKOVNÍM PŘEVODEM
Poplatek: ŽÁDNÝ
Proplaceno: PENÍZE ODESÍLÁME KAŽDÝ PRACOVNÍ DEN z účtu vedeného u ČSOB
Co potřebujete: VÁMI ZVOLENÉ ČÍSLO ÚČTU + OP

2. SLOŽENKOU TYPU B (ČESKÁ POŠTA)
Poplatek: 30 Kč (od 1 do 5 000 Kč); 37 Kč (od 5 001 do 50 000 Kč); + 6 Kč za každých dalších 10 000 Kč
Proplaceno: PENÍZE ODESÍLÁME IHNED (Samotnou složenku obdržíte poštou nejpozději do 10ti pracovních dnů)
Co potřebujete: ČÁSTKU VIZ POPLATEK ZA SLOŽENKU + OP

Vzhledem k výše řečenému doporučujeme využít 1. možnost (převod na účet), která je bezplatná a ze současných možných variant také nejkomfortnější.

POZNÁMKA: V případě papíru, akumulátorů vyplácíme stále hotovost.